Madeland

Madeland

Madeland je polotvrdý sýr typu holandského Maasdameru s tvorbou ok uvnitř hmoty. Má smetanově žlutou barvu, vláčnou a pružnou konzistenci a delikátní oříškovo-mandlovou chuť. Pro své všestranné použití je velmi oblíben, výborně se hodí pro přípravu teplých sýrových specialit, ale také při studeném rychlém občerstvení.

Madeland

Má smetanově žlutou barvu, vláčnou a pružnou konzistenci a delikátní oříškovo-mandlovou chuť. Pro své všestranné použití je velmi oblíben a výborně se hodí pro přípravu teplých sýrových specialit. Vyniká nasládlou oříškovo-mandlovou chutí, a proto je tento sýr výborné doplnit vlašskými ořechy či mangovo-zázvorovou marmeládou.

Kde koupit?

Madeland Fit

Fit varianta sýra Madeland obsahuje pouze 10 % celkového tuku, a proto je velmi oblíben sportovci a všemi, kteří upřednostňují nízkotučné sýry. Jeho konzumací přijímáte přirozeně se vyskytující vápník důležitý pro stavbu kostí a bílkoviny podporující růst svalové hmoty.

Kde koupit?

Madeland light

Tento sýr má pouze 15 % celkového tuku, takže jej ocení zejména příznivci zdravějšího životního stylu. I přes nízký obsah tuku si zachovává svou charakteristickou pružnou a vláčnou konzistenci. V kombinaci s ovocem, ale i samostatně, je vítaným zpestřením nízkokalorických di­et.

Kde koupit?

Madeland uzený

Uzená varianta je kombinací oříškovo-mandlové chuti Madelandu a chuti typické po uzení. Madeland, stejně jako ostatní uzené sýry, udíme na pravých bukových štěpkách. Ty dodávají uzeným sýrům přírodní „uzenou“ chuť.

Kde koupit?