Romadur

Všechny tři Romadury splňují požadavky bezlepkové diety a milovníci zrajících sýrů si je nejvíce vychutnají ve chvíli, kdy se blíží datum minimální trvanlivosti. Tehdy jsou měkčí a jejich chuť vyzrálejší. Romadury totiž expedujeme v polovině zralosti, a tak je třeba počítat s tím, že zrací proces v tu chvíli ještě není dokončen. 

Romadur

Romadur je sýr s výraznou pikantní chutí a vůní, který je oblíbený ve všech fázích svého zrání. Zralý sýr je pokrytý narůžovělým mazem a na řezu sametově bílý. Konzistence sýra je měkká až tužší s mírně znatelným tvarohovým jádrem. Doporučujeme jej uchovávat odděleně od ostatních potravin nebo v uzavřené nádobě, případně pod skleněným víkem, a před konzumací nechat jeho vůni rozvinout několik minut při pokojové teplotě.

Kde koupit?

Romadur chilli

Romadur s příchutí chilli má výraznou a pikantní chuť po chilli. Vychutnáte si jej naložený, grilovaný nebo jen tak nakrájený na kousku čerstvého pečiva. Splňuje požadavky bezlepkové diety.

Kde koupit?

Romadur česnek s bylinkami

Nejvíce aromatickým zrajícím sýrem je tato varianta. V kombinaci s vychlazených pivem je Romadur s česnekem a bylinkami i­deálním zážitkem pro všechny milovníky výrazných chutí a specifických vůní.

Kde koupit?

Romadur na gril

Věděli jste, že se Romadur skvěle hodí i na gril? My ano, proto pro vás máme tuto variantu, která se skvěle hodí na grilovací párty.

Romadur klášterní

Klášterní sýr je měkký zrající sýr. Jeho exkluzivita spočívá zejména v lahodné chuti, která je dána vysokým obsahem tuku. Výjimečnou chuť doplňuje výrazné aroma typické pro zrající sýry. Navíc je zabalen do originálního obalu, který skvěle doplňuje tento unikátní výrobek. Dále splňuje požadavky bezlepkové diety.